وبسایت ابزاریکا، یکی از مراجع اصلی برای معرفی و خرید تمام ابزارآلات مورد نیاز اعم از صنعتی، ساختمانی، کشاورزی و باغبانی می‌باشد که از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. دغدغه‌ی ما، دسترسی ساده‌ی کاربران به انواع ابزار و تجهیزات لازم برای هر نوع کاربرد و استفاده می باشد. بطوریکه هدف ما تحویل کالاهایی با کیفیت و بهترین قیمت درب منزل مشتری بوده تا نگرانی از بابت خرید یک کالای صنعتی را نداشته باشد.

ابزاریکا

خرید از فروشگاه اینترنتی ابزاریکا با مشاوره رایگان به سه طریق قابل انجام است؛ خرید از درگاه سایت، خرید تلفنی و یا خرید حضوری. همچنین میتوانید به راحتی با کارشناسان ما از طریق سایت به طور مستقیم چت نمایید.

راه های ارتباطی ابزاریکا در صفحه ارتباط با ما و همچنین در نوار بالایی وبسایت در دسترس است؛ کافیست پس از تماس با شماره های ابزاریکا، بخش مربوطه را انتخاب نمایید. به منظور ارائه هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد، از طریق مسیرهای ارتباطی اقدام نمایید؛ مشتاق دریافت پیام های شما خواهیم بود.

☎ تلفن تماس دفتر مرکزی : 02191035731
                                                ? تلفن تماس پشتیبانی  : 09121597721
آدرس دفتر ابزاریکا : دربند، خیابان اسدالهی، میدان باغ شاطر، کوچه نسترن، بن بست گل رز، اولین در سمت چپ

چطور به ابزاریکا اعتماد  کنیم ؟  ( برای استعلام روی هر تصویر میتونید کلیک کنید )

حضور مداوم در بازار ایران، وجود درگاه های بانکی، ثبت شرکت، ثبت آدرس و شماره تلفن های ثابت و همراه و همچنین نمادهای اطمینان موجود در ابزاریکا، این وبگاه را به یک مجموعه‌ی امن و پاسخگو برای خرید ابزار تبدیل کرده است.